خرید پادباکس

پادباکس؛ در مسیر رویا تا واقعیت

ما تلاش می‌کنیم با توسعه محصولی با کیفیت در کنار طراحی زیبا و کاربرپسند و توجه به سبک زندگی ایرانی تمایل خانواده‌ها به استفاده از پلتفرم‌های هوشمند داخلی را افزایش دهیم.

پادباکس را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

یک تیم با اهداف بزرگ

خلاقیت و جوانی در کنار تخصص و تجربه از پادباکس یک تیم حرفه‌ای ساخته است که با همکاری و همدلی تلاش می‌کنند در راستای تسهیل زندگی دیجیتال و هوشمندسازی فعالیت‌های روزمره افراد جامعه قدم‌های بزرگی بردارند.

تیم ما
همه
تیم فنی
تیم محتوا
تیم کسب و کار
سارا بیاتیانی
مالک محصول
سارا با مهندسی و بررسی نیازها تلاش می‌کند تا محصول همان چیزی باشد که کاربر نهایی به آن احتیاج دارد. او بطور مداوم و مستمر با همه اعضای تیم در جهت بهبود محصول ارتباط دارد.
فرهاد سارانی
راهبر پروژه پادباکس
فرهاد با سیاست‌گذاری و اجرای راهبردهای بازاریابی تلاش می‌کند پادباکس به بهترین شکل ممکن در بازار معرفی شود. یکی از اهداف او کمک و راهنمایی اعضای تیم برای دستیابی به نتایجی درست، دقیق و هماهنگ است.
محسن احمدی نیا
مدیر فنی
معماری تکنولوژی و رهبری فنی تیم بر عهده‌ی محسن است. محسن با توجه به مسیر  پیش روی پادباکس در بخش فناوری‌های نوین، تلاش می‌کند پادباکس همیشه روی لبه تکنولوژی حرکت کند.
شیما نیک پور
کارشناس ارشد طراحی تجربه و رابط کاربری
طراحی تجربه کاربری و طراحی رابط کاربری پادباکس به عهده شیما است. طراحی‌های او مهمترین لایه ارتباطی با کاربران پادباکس است. او حس تجربه خوبی را با ساده کردن فرایند ها در کاربر ایجاد میکند.
محمد علی کرمی
کارشناس ارشد توسعه اندروید
محمد‌علی راهبر تیم اندروید است. او به توسعه نسخه اندرویدی پادباکس می پردازد و ساختار اصلی و معماری اپلیکیشن را طراحی می‌کند.
علی خان بابایی
کارشناس ارشد توسعه دهنده نرم افزار
توسعه و راهبری بخش‌های منطقی و محاسباتی و سرویس‌های مورد نیاز برای پادباکس وظیفه اصلی علی در تیم است. علی همچنین به راهبرد بخش‌های فرانت اندی پادباکس کمک می‌کند.
الهه نجفی
کارشناس توسعه اندروید
الهه وظیفه توسعه نسخه اندرویدی پادباکس را بر عهده دارد. او همچنین با تلاش و کنجکاوی خود به حل مشکلات پیچیده فنی می‌پردازد.
هدا بهرادمهر
کارشناس توسعه اندروید
هدا با توسعه و گسترش کدهای اندرویدی به توسعه پادباکس کمک می‌کند. هدا با دقت زیاد و پشتکار مثال زدنی توسعه نسخه اندروید پادباکس را هدف اصلی خود قرار داده است.
علی ابراهیمی
کارشناس آزمون نرم افزار
علی مسئولیت مهم کنترل کیفی محصول پادباکس را به عهده دارد تا خیال تیم از داشتن یک محصول بی نقص راحت باشد.
حسن ربیعی
کارشناس توسعه دهنده رابط کاربری
طراحی بخش های رابط کاربری در بخش وب بر عهده ی اوست. او بخش وب پروژه پادباکس را پیش میبرد که باعث دسترسی پذیر بودن پروژه در هر پلتفرمی میشود.
یاسمن احمدی
کارشناس طراحی تجربه و رابط کاربری
وظیفه‌ی اصلی یاسمن طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری پادباکس است. یاسمن با روحیه با نشاط خود نه تنها باعث پویایی بهتر رابط کاربری پادباکس شده بلکه شادی و نشاط را به تیم پادباکس تزریق کرده است.
نوشین کاوئیان
طراح گرافیک
نوشین یک گرافیست‌ خوش سلیقه و کاربلد است که طراحی بنرها و طرح‌های گرافیکی مختلف را بر عهده دارد. زیبایی و شاد بودن رنگ‌ها و فضای پادباکس، حاصل ذوق و سلیقه اوست.
سارا حسن‌زاده
کارشناس محتوا
سارا تمام فرآیندهای تیم محتوا را زیر نظر دارد. پیگیری اجرای کامل و دقیق تقویم محتوایی برای نمایش هرچه بهتر پادباکس در شبکه‌های اجتماعی از مهم‌ترین وظایف اوست.
پویا خدیش
کپی‌رایتر
 پویا در دانشگاه کارگردانی خوانده و با کلمات کار دارد. جذاب ‌تر شدن محتواهای شبکه‌های اجتماعی و اضافه شدن طنز به آن‌ها، حاصل مهارت اوست.
سحر اسماعیلی شایان
کارشناس مطالعات بازار
مهمترین وظیفه سحر در تیم، بررسی شرایط بازار و ارزیابی سرویس‌های مشابه برای تعیین موقعیت پادباکس نسبت به دیگر رقباست.
زهرا نیک‌بخش
کارشناس بازاریابی و فروش
شناسایی و معرفی ارزش محصول به کاربر، بر عهده زهرا است. زهرا با معرفی و تبلیغ سرویس‌های مختلف به بهترین شکل، مشتری‌های بیشتری را به استفاده از پادباکس جذب می‌کند.
پارسا افشاری‌کیا
کارشناس توسعه بازار
پارسا بیشتر اوقات با اعداد و ارقام و نمودارها سرگرم است؛ او با تحلیل داده‌های کاربران و شناسایی بازارهای احتمالی تلاش می‌کند به ارتقای موقعیت پادباکس کمک کند.